• Намалена цена
  • Неодамнешно
0.5 M-30Teeths Опрема Дијаметар:16.2 mm Внатрешен Дупка:4mm Род L:33MM Нерѓосувачки Челик Црв Опрема
zoom_in

0.5 M-30Teeths Опрема Дијаметар:16.2 mm Внатрешен Дупка:4mm Род L:33MM Нерѓосувачки Челик Црв Опрема

DEN 1068.00 1199.52

Количина на стоки
check Тековен

Глава број : 1z=1 Бунари со дијаметар : 6mm Вкупна должина : 33mm Црв дијаметар : 10мм Вратило должина : 16/5мм

Материјал:
Челик
Забот Профил:
Се Покрене Опрема
Обликот:
Црв
Standard or Nonstandard:
Стандард

Најдобри понуди..