• Намалена цена
  • Неодамнешно
LUPULLEY Времето Појас Макара XL Поставите Намалување 2:1 30T 15T Вратило 100mm Гравирање Машина Додатоци Брзини Pulleys Ленти за Полнење
zoom_in

LUPULLEY Времето Појас Макара XL Поставите Намалување 2:1 30T 15T Вратило 100mm Гравирање Машина Додатоци Брзини

DEN 479.00 637.92

Количина на стоки
check Тековен


LUPULLEY XL Времето Појас Макара Поставите Намалување 2 : 1 30 T 15 T Вратило Центар Растојание 100mm Гравирање Машина Додатоци Појас Опрема за Полнење На Пакет Листата ги Вклучува, како Следи :
1 PC x Мерењето Макара XL-15 T Понесе 6mm
1 PC x Мерењето Макара XL-30 T Понесе 12mm
1 PC x Мерењето Појас 124 XL
4pcs x М5 setsrews
Specifacation
Specifacation Видот на Мерењето макара XL -15 T Времето макара XL-30 T Времето појас 124 XL Заби број 15 T 30 T 62 T Заби Теренот 5.08 mm 5.08 mm 5.08 mm Појас Ширина 11mm 11mm 10мм Понесе Дијаметар
6mm
Ве молиме оставете порака
за 4/5/6/6.35/10/12mm
12mm
Ве молиме оставете порака
за 6/6.35/8/10/14/15/17/20mm за Намалување на 1 : 2 Центар растојание 100mm
Напомена : 1 .XL времето појас , ние може да ги персонализирате тоновите на тип по ваша бара центар далечина , pls советуваат да одат продолжи .
За повеќе тајмингот појас макара опрема колекции,ве молиме кликнете на десното модел во подолу лист .
XL Времето Макара Појас Опрема за полнење за Намалување на Центар Растојание (mm) Времето Макара/Појас 1 : 2 100 1 : 3 80 1 : 5 100 3 M Времето Макара Појас Опрема за полнење 1 : 2 96 1 : 3 96 1 : 5 80 5 M Времето Макара Појас Опрема за полнење 1 : 3 80 1 : 4 80 1 : 5 90 MXL Времето Макара Појас Опрема за полнење

Создаден дијаметар:
XL15T XL30T 124XL
Материјал:
Легура
Број На Модел На:
XL кит/XL појас макара сет
Бренд Име:
LUPULLEY
Тип:
Времето
Број на Заби:
XL 15T XL 30T
Име на производ:
Макара
Забите на теренот:
5.08 mm
XL 15T Понесе Дијаметар :
4/5/6/6.35/8/10/12mm
XL 30T Понесе Diametrt:
6/6.35/8/10/12/14/15/17/20mm
макара материјал:
Легура
Појас Материјал:
Гума, Neoprene со fiberglass core
За ширината на појас:
10мм
Тип:
124XL

Најдобри понуди..