• Неодамнешно
15 x 20mm 15*20mm L1000mm Кабелот, Повлечете Синџир Жица Превозникот со Крајот Конектори за CNC Рутер Машина Алатки
zoom_in

15 x 20mm 15*20mm L1000mm Кабелот, Повлечете Синџир Жица Превозникот со Крајот Конектори за CNC Рутер Машина

DEN 474.24

Количина на стоки
check Тековен


Ние ќе ја испрати на најновата верзија на производот, надградена функција. Тоа може да има различна форма или боја. Ако не можете да се согласувате, pls не се купи. Pls изберете достапни следење информации превозот метод, никогаш не побара следење на број ако вашиот превозот метод не е достапен.
Внатре дијаметар : 15 x20mm
Должина : 1000 мм
Производ Image Name
1 Pc 1000mm долго 15*20 повлечете го синџири

Материјал:
Пластични

Најдобри понуди..