• Неодамнешно
На 30102.5 Менувачот Модул 0.5 Пластична Рачка на Двоен Конус 30T/10T Тесни 2,5 mm Вратило Дупка Опрема Тркала (2500pcs/многу)
zoom_in

На 30102.5 Менувачот Модул 0.5 Пластична Рачка на Двоен Конус 30T/10T Тесни 2,5 mm Вратило Дупка Опрема Тркала

DEN 4080.00

Количина на стоки
check Тековен


Модел : 30102.5 На
Модул : 0.5
Заби : 30/10
Погоден вратило / бленда : 2,5 mm (тесни)
Дијаметар : 16mm
Вкупната дебелина / диск дебелина : 5.6 mm/1.7 мм
Материјал : тврд материјал за ПОМ материјал
Други Купувачи, Исто Така, Како Предмети :

Ветер:
Десната Рака
Притисок Агол:
нема тест
Забот Профил:
Се Покрене Опрема
Обработка:
Леене
Обликот:
Цилиндрични Опрема
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
30102.5 На
Материјал:
Пластични
Потекло:
произведено во Кина
КОЛИЧИНА на Секој Пакет:
за 2500pcs

Најдобри понуди..