• Намалена цена
  • Неодамнешно
20 Сребро Кристално Стакло Teardrop се Зголеми Montees 13X18mm да се Шие на Rhinestones Монистра
zoom_in

20 Сребро Кристално Стакло Teardrop се Зголеми Montees 13X18mm да се Шие на Rhinestones Монистра

DEN 190.00 215.52

Количина на стоки
check Тековен


20 Сребро Јасно Кристално Стакло Teardrop се Зголеми Montees 13 X18mm да се Шие на Rhinestones Монистра
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел Бр. RHS10-1
КОЛИЧИНА за овој оглас : 20 компјутери
Состојба : Нова
Боја : сребрена и јасно Кристал
Големина : прибл. 13mm X18mm ,7.0 мм во дебелина
Материјал : сребрен позлатен ,метална база , кристално јасно Кристал
Роуз montees се фолија, поддржан од rhinestones, кои биле претходно монтирани во чаша-метал стил амбиент. Постојат 4 дупки во задниот дел, Големата за микс со бисери, стакло и камења за DIY бразлетна и ѓердани.

Бренд Име:
finding4show
Материјал:
Кристал
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри понуди..