• Намалена цена
  • Неодамнешно
6x8mm Фацетирани Монистра Кристално Стакло Семе Мониста За Накит Одлуки Хривнија Spacer SQ3A68
zoom_in

6x8mm Фацетирани Монистра Кристално Стакло Семе Мониста За Накит Одлуки Хривнија Spacer SQ3A68

DEN 333.00 416.64

Количина на стоки
check Тековен


* Материјал : Кристално Стакло
* Големина : 8 X6mm
* Облик : Rondelle
* Боја : Како На Сликата
* Количина : 100pcs/пакет
* Пакување : (1) се одликува со дебели opp вреќа
(2) се одликува со меур торба * Погоден За Модата, Накит Одлуки/Облека Додаток/Завеса Прави..
Бои :
Монистра прикажување во провира :

Објектот Дијаметар:
6x8mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Број На Модел На:
SQ3A68
Објектот Тежина:
NORMAL
Материјал:
Стакло
Објектот Форма:
rondelle

Најдобри понуди..