• Намалена цена
  • Неодамнешно
Мултифункционален Еластична Мембрана Накит Подесување На Случај Врамени Лебди За Ѓердан Pendant Прстен Earring Хривнија Складирање Кутија
zoom_in

Мултифункционален Еластична Мембрана Накит Подесување На Случај Врамени Лебди За Ѓердан Pendant Прстен Earring

DEN 666.00 701.28

Количина на стоки
check Тековен


Бренд Име:
WJ
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
WJ-170319-9
Објектот Висина:
18.2cm
Објектот Должина:
20cm
Објектот Тежина:
180g
Објектот Ширина:
18cm
Производ Карактеристики:
Суспендирани Прикажување На Носителот
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран

Најдобри понуди..