• Намалена цена
  • Неодамнешно
Citirine~1440pcs/пакет SS3~SS8 Круг Кристал лабава pointback кристал,Стакло лепак за помине уметност rhinestones
zoom_in

Citirine~1440pcs/пакет SS3~SS8 Круг Кристал лабава pointback кристал,Стакло лепак за помине уметност rhinestones

DEN 152.00 216.96

Количина на стоки
check Тековен

торба торба торба торба торба
Точка Име : Точка Назад Кристал/Стакло Помине Уметност Кристал
Материјал на ноктите уметност rhinestones : Кристално Стакло
Shpae : Круг Точка Назад
Rhinestones Тип : Лабава Rhinestones
Состојба : Висок Квалитет и Сосема Нов
Одделение : ААА, MC
Употреба : Чанти, Облека, Ноктите Уметност, Чевли, Автомобил, Рампа, Мобилен Телефон, Кутија, Пенкало, Мебел, Честитки, итн
Камен Големина Димензии во mm Пакување/Бруто SS2 1.2-1.3 10 SS2.5 1.3-1.35 10 SS3 1.35-1.4 10 SS3.5 1.4-1.5 10 SS4 1.5-1.6 10 SS4.5 1.6-1.7 10 SS5 1.7-1.8 10 SS5.5 1.8-1.9 10 SS6 1.9-2.0 10 SS6.5 2.0-2.1 10 SS7 2.1-2.2 10 SS7.5 2.2-2.3 10 SS8 2.3-2.4 10 SS8.5 2.4-2.5 10 ss9 2.5-2.6 10 ss9.5 2.6-2.7 10 ss10 2.7-2.8 10 ss11 2.8-2.9 10 ss11.5 2.9-3.0 10 ss12 3.0-3.2 10

Големина:
ss3 1440pcs, ss3point5 1440pcs, ss4 1440pcs, ss4point5 1440pcs, ss5 1440pcs, ss5point5 1440pcs, ss6 1440pcs, ss6point5 1440pcs, ss7 1440pcs, ss7point5 1440pcs, ss8 1440pcs
Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Кристално
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Бренд Име:
zhanwSP
Број На Модел На:
сите големина instock
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
10g
Број На Модел На:
Точка Назад Кристал/Стакло Помине Уметност Кристал
Употреба:
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли,Автомобил,Телефон.Подлога
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Состојба:
Висок Квалитет и Сосема Нов
Точка име :
Poinback rhinestoens
Големина:
all size instock

Најдобри понуди..