• Намалена цена
  • Неодамнешно
SAUVOO 1meter/многу Сребрена Боја Алуминиумски Буци Голема Линк Синџир 20*26*5mm Хривнија Ѓердан Накит Наоди Додатоци F1658
zoom_in

SAUVOO 1meter/многу Сребрена Боја Алуминиумски Буци Голема Линк Синџир 20*26*5mm Хривнија Ѓердан Накит Наоди

DEN 600.00 856.32

Количина на стоки
check Тековен

SAUVOO 1meter/многу Сребрена Боја Алуминиумски Буци Голема Линк Синџир 20*26*5mm Хривнија Ѓердан Накит Наоди Додатоци F1658
1)Материјал : алуминиум
2)Големина : 20*26*5mm
3)Тежина : 199.1 g/многу
4)Количина : 1 M/многу
5)Пакување : 1 Meters/opp вреќа
6)Поддршка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку EMS, UPS-от, DHL и така натаму (Освен оддалечените области).
7)Можеме да ви понудиме капка превозот услуга. И кога цел повеќе од $5Бесплатен превозот за НАС, руската Федерација, Украина од e Packet;
Кога повеќе од $50Бесплатен превозот во Австралија, Велика Британија, Германија од страна на e Packet;
Кога повеќе од $70Бесплатен превозот во Канада, Франција, Норвешка, Израел, Саудиска Арабија со e Packet
8) Ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.


Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Тежина:
199.1g
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
F1658
Бренд Име:
SAUVOO
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Накит Наоди Тип:
Синџири
Производ Карактеристики:
ѓердан синџир
Метали Тип:
Алуминиум
Материјал:
Алуминиум
Големина:
20*26*5mm
Тежина:
199.1 g/многу
Бои:
Сребро.
Пакување:
1 M/многу
Тип На Објект:
diy синџир
Шема:
Rolo Синџир
дизајн:
синџирот за ѓердан
Функција:
синџирот за хривнија
Употреба:
накит наоди

Најдобри понуди..