• Намалена цена
  • Неодамнешно
2Strands/Многу,Црвена&White Тибетански Onxy Една Линија Dzi Rondelle Spacer Abacus Бисери на Големо,DIY Хривнија Накит Одлуки Додатоци
zoom_in

2Strands/Многу,Црвена&White Тибетански Onxy Една Линија Dzi Rondelle Spacer Abacus Бисери на Големо,DIY Хривнија

DEN 737.00 800.64

Количина на стоки
check Тековен

Тоа го штити предмети од оштетување во transitm, кога го достигне секој клиенти'hand.
- Ако сакате точка(а) брзо пристигнување ,ние ќе ги искористиме ЕМС или DHL или UPS-от , кој обично трае 3-5 ден е да се дојде, но мора да се плаќаат дополнителни $ 20 . - За бесплатен превозот предмети, ние ќе го користи хонг конг или Кина Пост Воздух Mail to you : the item(s) 2kgs
- Секоја парцела ќе биде имаат следење на број на вашата следење. За некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради помала авиокомпанија и инспекција од страна на царината.
- Доколку имате било какви посебни requiremant, не двоумете се да не контактирате !
Плаќање
- Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.Материјал : Dzi Ахат Облик : Rondelle Боја : Црвена&Бела Големина : 8x12mm 10x14mm
Топло prompt
Здраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас. Ние ги основање фенси накит правење на резерви да се направи уникатен работа, и јас сум многу среќни да ги споделите со повеќе креаторите исто како мене. Ние ќе ви биде прв пат да се реши проблемот. Ако ние сме двете недоразбирање, ве молиме да не брзаат ми се лоши или неутрален повратни информации.
Шопинг - Предмети се испраќаат во рок од 1-5 работни дена по вашата исплата да биде потврдена.
- Точка(s) обично трае 10-30 ден е да се пристигне во повеќето земји. ние се обидуваме се потрудиме да додадете нови лежишта 4-5 пати секоја недела да се направи мојата продавница се свежи.Со нетрпение очекувам да соработуваат за вас
Пакет Детали : Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .

Објектот Дијаметар:
8x12mm, 10x14mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Тежина:
300g
Бренд Име:
srbstsq
Број На Модел На:
ZH086
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Објектот Форма:
rondelle
Материјал:
Тибетската Dzi Ахат
Обликот:
rondelle
Големина:
8x12mm 10x14mm
боја:
Црвено&Бело
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
8x12mm 10x14mm
Должина:
Approx15.5inches/Strand

Најдобри понуди..