• Неодамнешно
OlingArt 200pcs/многу Сребрена боја/ Златни-боја Метал Crimp Крајот Капи Монистра За DIY Хривнија ѓердан изработка на Накит
zoom_in

OlingArt 200pcs/многу Сребрена боја/ Златни-боја Метал Crimp Крајот Капи Монистра За DIY Хривнија ѓердан изработка

DEN 113.76

Количина на стоки
check Тековен

(100% комуникација, 100% наплата, 100% замена, 100% комуникација) ве Молиме да ни даде шанса да се направат нештата право пред какви било негативни или неутрални повратни информации лево. Постои временско ограничување, Не се Шегувам
. 3 ми даде точна адреса за да се осигура безбедноста на објектот. 100% Наплата 100% Кредитни 100% Замена 100% Размена. И оние што остави лош повратните информации без комуникација не се добредојдени на сите.0 MM кабелот
Сребро Злато 200 PCS ( Сребро : 100pcs+ Злато : 100pcs)
Злато 200pcs
Сребро 200pcs

Работно Време
Работно време од понеделник до сабота, Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ви одговори на вашата е-пошта на 24hours.Oling Art 200pcs/многу Сребро Злато Позлатен Лим Crimp Крајот Капи Монистра За Накит Одлуки DIY Хривнија ѓердан ѓердан изработка на накит
За 1. Затоа што секогаш му верувате : Објект како што е опишано Вистинската големина како што е опишано; Облик како слики покажува; Боја речиси иста како на сликата Комуникација Пораки одговори во рок од 24 часа (во работни денови) Превозот 1.Ние брод на светот.
Повратни информации ве Молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и со 5 ѕвездички. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. ЗАБЕЛЕШКА : со цел да се обезбеди брз прием на омилениот пакет на услуги,ние ви препорачуваме да изберете : Ali Express Стандард Превозот Услуга 100% Гаранција Ако не сте задоволни, јас не сум среќен! Вашиот sastisfication е нашата среќа! Само е-мејл мене, ако не сте задоволни со било кој од моите производи Ние ќе го со најдобро да се реши проблем за сите вас. Ако не се сосема задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратните информации.Ние брод на пакет рок од 72 часа по уплатата избришани. Ние сигурно ќе реши проблем за вас е на задоволително ниво. Ќе биде многу ценет. Ако имате променето вашата адреса, или не сакаат ни да брод на друга адреса, ве молиме промени на нова адреса, кога ќе се плати нас со тоа, инаку ние нема да бидат одговорни ако пакетот е изгубена.

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
0.25cm
Производ Карактеристики:
crimp крајот капи
Бренд Име:
OLINGART
Број На Модел На:
ОЛ-XK-СЕКРЕТАР
Објектот Должина:
0.4cm
Објектот Тежина:
5.6g
Објектот Висина:
0.23cm
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Материјал:
Дувачкиот

Најдобри понуди..