• Намалена цена
  • Неодамнешно
Lt. Siam~Големина SS18~SS29 Круг Кристал лабава pointback кристал,Стакло лепак за помине уметност rhinestones
zoom_in

Lt. Siam~Големина SS18~SS29 Круг Кристал лабава pointback кристал,Стакло лепак за помине уметност rhinestones

DEN 252.00 360.00

Количина на стоки
check Тековен

торба торба торба торба торба
Точка Име : Точка Назад Кристал/Стакло Помине Уметност Кристал
Материјал на ноктите уметност rhinestones : Кристално Стакло
Shpae : Круг Точка Назад
Rhinestones Тип : Лабава Rhinestones
Состојба : Висок Квалитет и Сосема Нов
Одделение : ААА, MC
Употреба : Чанти, Облека, Ноктите Уметност, Чевли, Автомобил, Рампа, Мобилен Телефон, Кутија, Пенкало, Мебел, Честитки, итн
Камен Големина Димензии во mm Пакување/Бруто SS2 1.2-1.3 10 SS2.5 1.3-1.35 10 SS3 1.35-1.4 10 SS3.5 1.4-1.5 10 SS4 1.5-1.6 10 SS4.5 1.6-1.7 10 SS5 1.7-1.8 10 SS5.5 1.8-1.9 10 SS6 1.9-2.0 10 SS6.5 2.0-2.1 10 SS7 2.1-2.2 10 SS7.5 2.2-2.3 10 SS8 2.3-2.4 10 SS8.5 2.4-2.5 10 ss9 2.5-2.6 10 ss9.5 2.6-2.7 10 ss10 2.7-2.8 10 ss11 2.8-2.9 10 ss11.5 2.9-3.0 10 ss12 3.0-3.2 10 SS13 3.2.-3.3 10 SS13.5 3.3.-3.4 10 SS14 3.4-3.5 10 SS14.5 3.5-3.6 10 SS15 3.6-3.7 10 SS15.5 3.7-3.8 10 SS16 3.8-4.0 10 SS17 4.0-4.2 10 SS18 4.2-4.4 10 SS19 4.4-4.6 10 SS20 4.6-4.8 5 SS21 4.8-4.9 5 SS22 4.9-5.1 5 SS23 5.1-5.3 5 ss24 5.3-5.4 5 ss25 5.4-5.6 5 ss26 5.6-5.8 2 ss27 5.8-6.0 2 ss28 6.0-6.1 2 ss29 6.1-6.3 2 ss30 6.3-6.5 2 ss31 6.5-6.7 2 ss32 6.7-6.9 2 ss33 6.9-7.1 2 ss34 7.1-7.3 2 ss35 7.3-7.5 2 ss36 7.5-7.5 2 ss37 7.7-7.8 2 ss38 7.8-8.0 2 ss39 8.0-8.2 2 ss40 8.2-8.4 2

Големина:
ss18 1440pcs, ss19 1440pcs, ss20 720pcs, ss21 720pcs, ss22 720pcs, ss23 720pcs, ss24 720pcs, ss25 720pcs, ss26 288pcs, ss27 288pcs, ss28 288pcs
Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Кристално
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Бренд Име:
zhanwSP
Број На Модел На:
сите големина instock
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
10g
Број На Модел На:
Точка Назад Кристал/Стакло Помине Уметност Кристал
Употреба:
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли,Автомобил,Телефон.Подлога
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Состојба:
Висок Квалитет и Сосема Нов
Точка име :
Poinback rhinestoens
Големина:
all size instock

Најдобри понуди..