• Намалена цена
  • Неодамнешно
JEXXI трговија на Големо 50pcs/заборавена 925 Sterling Silver Студ Earring Компоненти Иглички Игли DIY Уво Наоди Фабрика Цена
zoom_in

JEXXI трговија на Големо 50pcs/заборавена 925 Sterling Silver Студ Earring Компоненти Иглички Игли DIY Уво

DEN 211.00 320.16

Количина на стоки
check Тековен

, Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата.4 mm
Материјал : Сребро 925
Количина : 100 компјутери
1.
Уво Pin
Конвертирање : 1 mm=0.
Ви благодарам многу. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена (освен врв сезони)
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек.039 инч, 1 инч=25.
Кина Yiwu Сјај Накит Co. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас. Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука. Можете да креирате Контакт со Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот. Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput . Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа. Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет.

Бренд Име:
JEXXI
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Објектот Ширина:
000cm
Производ Карактеристики:
топ продажба
Објектот Дијаметар:
1cm
Објектот Висина:
000cm
Објектот Должина:
000cm
Објектот Тежина:
000g
Број На Модел На:
P8101
Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Сребро.
Големина:
See detail
Метали Тип:
Сребро.

Најдобри понуди..