• Намалена цена
  • Неодамнешно
Накит Правење на Резерви на Бакар Пломба Кубни Циркони Кристал Конектори За Накит Одлуки DIY Хривнија Додатоци Наоди
zoom_in

Накит Правење на Резерви на Бакар Пломба Кубни Циркони Кристал Конектори За Накит Одлуки DIY Хривнија Додатоци

DEN 89.00 119.04

Количина на стоки
check Тековен

За било која причина, не се задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.Однапред ви благодариме.LTD е професионална поставите дизајн, производство и продажба на накит компанија за производство на. Ако имате добијат производи погрешно или неисправни во транзит, ве молиме љубезно се обезбеди слика и контактирајте не веднаш за замена или поправка, ако замена не е достапен,ќе се препратат или целосна испраќање на пари за вас. СИТЕ ПРОБЛЕМИ контактирајте со нас веднаш, пред да се отвори расправа, или да даде негативни повратни информации ,ние ќе се справи со рок 23 работни дена и ќе ви даде најдоброто решение. ние имаме повеќе од 10 години искуство во producting накит и додатоци! Наша одговорност е да се произведе најдобар квалитет на производи! Нашата цел е да се направи сите клиенти се задоволни! Нашиот сон е да стане врвот лидер во накит област од целиот свет! За голема количина ,цена ќе биде многу подобро !
1.
2679
Топла Продажба Конектори За Изработка На Накит
2177 Кликнете на овој линк подолу за да ги видите сите шарм конектори : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Микро, Отворајќи CZ Накит Наоди и Компоненти за нараквици Ѓердан Накит Одлуки Материјал : Висок квалитет на бакар+ААА Австриската кубни циркони Позлата : 3 Пати Platinum Позлатен Крај : Високо полиран Објект големина : 20mm*14mm (1 инч=25.5 g Гаранција : Боја нема да се промени во црна,црвена или кафеава во рок од 1 година Подарок за : Пријател / Мајката / Сопругата / Љубовник
217
Конектори За Изработка На Накит
2177
Нашата Продавница во Кина на YIWU
Илјадници различни стилови
Висок Квалитет На Бакар Додатоци
Микро Инлеи 3А Циркон Камен
YIWU ГИГАНТ АЗИЈА НАКИТ КО.4 mm или 1mm=0.0393 инчен) Точка тежина : 1. Ако не добиете предмети кога вашиот заштита на времето истекува,ве молиме контактирајте со нас,откако ќе се провери со изразат компанија што може да се препратат на стоки или ви даде целосна наплата.

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
рачно изработени Микро Отвори CZ шарм конектор за изработка на Накит
Бренд Име:
JUYA
Објектот Тежина:
1.5g
Објектот Висина:
1.4cm
Број На Модел На:
Микро Отвори CZ Накит Додатоци
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Должина:
2.0cm
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
боја:
сребрена/gold/розово злато
Материјал:
бакар,кубен циркони кристал
Конектор големина:
20mm*14mm
Микро отвори накит:
diy занает
позлата:
3 Пати Platinum/gold/розово злато Позлатен
Dropshipping:
Бесплатни Dropshipping Услуга

Најдобри понуди..