• Намалена цена
  • Неодамнешно
Фацетирани 5*7mm teardrop multicolor кристално стакло лабава монистра за накит одлуки diy наоди изолација додатоци 70pcs B1170
zoom_in

Фацетирани 5*7mm teardrop multicolor кристално стакло лабава монистра за накит одлуки diy наоди изолација додатоци

DEN 168.00 210.24

Количина на стоки
check Тековен

Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!
.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.5 инчи во мерењето.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате. Фацетирани 5*7mm teardrop multicolor кристално стакло лабава монистра за накит одлуки diy наоди изолација додатоци 70pcs B1170 Клиенти Известување ви Благодариме за купување 1.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days). Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Објектот Тежина:
about 20-50g
Број На Модел На:
B1170
Материјал:
Стакло
Надворешниот Дијаметар:
7mm
Објектот Форма:
кристално стакло

Најдобри понуди..