• Намалена цена
  • Неодамнешно
Браун&Зелена Vintag Попуштат Тибетската Onxy Очи Dzi Rondelle Abacus Spacer Бисери на Големо,DIY Хривнија Накит Одлуки,2Strands/Многу
zoom_in

Браун&Зелена Vintag Попуштат Тибетската Onxy Очи Dzi Rondelle Abacus Spacer Бисери на Големо,DIY Хривнија Накит

DEN 781.00 848.64

Количина на стоки
check Тековен


- Точка(s) обично трае 10-30 ден е да се пристигне во повеќето земји. За некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради помала авиокомпанија и инспекција од страна на царината.
- Ако сакате точка(а) брзо пристигнување ,ние ќе ги искористиме ЕМС или DHL или UPS-от , кој обично трае 3-5 ден е да се дојде, но мора да се плаќаат дополнителни $ 20 . ние се обидуваме се потрудиме да додадете нови лежишта 4-5 пати секоја недела да се направи мојата продавница се свежи. Ве молиме да комуницирам со нас, ние ја гарантира најголема напори за да се обезбеди вашите интереси,ве молиме да се разбере нас.
- Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др. Ако ние сме двете недоразбирање, ве молиме да не брзаат ми се лоши или неутрален повратни информации.Со нетрпение очекувам да соработуваат за вас
Пакет Детали : Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . - За бесплатен превозот предмети, ние ќе го користи хонг конг или Кина Пост Воздух Mail to you : the item(s) 2kgs
- Секоја парцела ќе биде имаат следење на број на вашата следење. Ние ќе ви биде прв пат да се реши проблемот.
Политика На Враќање
Кога ќе го добиете производот, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена. Ние ги основање фенси накит правење на резерви да се направи уникатен работа, и јас сум многу среќни да ги споделите со повеќе креаторите исто како мене.
Ние сме специјализирани во vairous камен монистра и сите видови на накит.
Шопинг - Предмети се испраќаат во рок од 1-5 работни дена по вашата исплата да биде потврдена. Имаме поголеми акции и може да понуди трговија на големо цена.
- Доколку имате било какви посебни requiremant, не двоумете се да не контактирате !
Плаќање
- Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску. Ако ви е потребна поголема количина или брза испорака, ве молиме не двоумете се да ме контактирате.

Објектот Дијаметар:
10x14mm, 15x20mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ZH083
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Тежина:
300g
Бренд Име:
srbstsq
Надворешниот Дијаметар:
14mm
Објектот Форма:
rondelle
Материјал:
Тибетската Dzi Ахат
Обликот:
rondelle
Големина:
10x14mm 15x20mm
боја:
Браун&Зелена
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
10x14mm 15x20mm
Должина:
Approx15.5inches/Strand

Најдобри понуди..