• Намалена цена
  • Неодамнешно
Природен Камен Монистра Вистински Црна Rutilated Кварцен Круг Лабава Монистра За Накит Одлуки 15inches/влакно 6 8 10 12mm Изберете Големина
zoom_in

Природен Камен Монистра Вистински Црна Rutilated Кварцен Круг Лабава Монистра За Накит Одлуки 15inches/влакно

DEN 225.00 312.00

Количина на стоки
check Тековен

Предмети Име : Природен Камен Монистра Вистински Црна Rutilated Кварцен Круг Лабава Монистра За Накит Одлуки 15inches/влакно 6 8 10 12mm Изберете Големина Бесплатен Превозот Должина : 15inches Едно Влакно Големина : 4/6/8/10/12/14mm 4mm 95pcs монистра едно влакно 6mm 63pcs монистра едно влакно 8мм 48pcs монистра едно влакно 10мм 38pcs монистра едно влакно 12mm 30pcs монистра едно влакно 14mm 23pcs монистра едно влакно ( Како што се фабрички масовно производство,така што се каже дека е можно најмалку монистра во едно влакно, производот што го испрати само ќе помине на броеви. Цел доволна количина за да се избегне боја разлика од различни серија)
Превозот Забелешка : 1.Доколку вредноста на нарачката повеќе од $5 ,предметите ќе биде бесплатен превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Epackt ( Само Обединета Држава) 2.Доколку вредноста на нарачката под $5 ,предметите ќе биде бесплатен превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус . 3.Доколку вредноста на нарачката повеќе од $150 , предметите ќе бесплатен превозот преку DHL,EMS,Fedex,ТНТ експрес испорака. Објектот Фото Екранот

Објектот Дијаметар:
6mm 63pcs beads, 8mm 48pcs beads, 10mm 38pcs beads, 12mm 30pcs beads
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
F00742
Објектот Тежина:
15-60g
Материјал:
Камен
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
GMB724
камен стил:
Црна Rutilated Кварцен
Големина:
6/8/10/12mm
Одговараат на:
Нараквица,Ѓердан Одлуки, Накит DIY

Најдобри понуди..