• Намалена цена
  • Неодамнешно
Моден Злато СРЕЌА Hamsa Рака Накит Додатоци DIY Нараквици Ѓердан Обетки Шарм Конектори За Накит Одлуки Наоди
zoom_in

Моден Злато СРЕЌА Hamsa Рака Накит Додатоци DIY Нараквици Ѓердан Обетки Шарм Конектори За Накит Одлуки Наоди

DEN 87.00 119.04

Количина на стоки
check Тековен

LTD е професионална поставите дизајн, производство и продажба на накит компанија за производство на. Ако не добиете предмети кога вашиот заштита на времето истекува,ве молиме контактирајте со нас,откако ќе се провери со изразат компанија што може да се препратат на стоки или ви даде целосна наплата.Однапред ви благодариме.
Топла Продажба Конектори За Изработка На Накит
2177 Кликнете на овој линк подолу за да ги видите сите шарм конектори :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Накит Наоди и Компоненти за нараквици Накит Одлуки Материјал : Висок квалитет месинг+ААА Австриската кубни циркони Позлата : 3 Пати Platinum/gold/розово злато Позлатен Крај : Високо полиран Објект големина : 26mm*16mm (1 инч=25. СИТЕ ПРОБЛЕМИ контактирајте со нас веднаш, пред да се отвори расправа, или да даде негативни повратни информации ,ние ќе се справи со рок 23 работни дена и ќе ви даде најдоброто решение. Ако имате добијат производи погрешно или неисправни во транзит, ве молиме љубезно се обезбеди слика и контактирајте не веднаш за замена или поправка, ако замена не е достапен,ќе се препратат или целосна испраќање на пари за вас. ние имаме повеќе од 10 години искуство во producting накит и додатоци! Наша одговорност е да се произведе најдобар квалитет на производи! Нашата цел е да се направи сите клиенти се задоволни! Нашиот сон е да стане врвот лидер во накит област од целиот свет! За голема количина ,цена ќе биде многу подобро !
1.0393 инчен) Точка тежина : 1. За било која причина, не се задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.2 g Гаранција : Боја нема да се промени во црна,црвена или кафеава во рок од 1~2 години
Подарок за : Пријател / Мајката / Сопругата / Љубовник
Купувачот е Купување Шоу
Продавница Препорачуваме Производи
2177
Повеќе Накит Конектори Приврзоци
2679
2177 Кликнете на линкот подолу за да ја проверите повеќе предмети :
Нашата Продавница во Кина на YIWU
Илјадници различни стилови
Висок Квалитет На Бакар Додатоци
Микро Инлеи 3А Циркон Камен
YIWU ГИГАНТ АЗИЈА НАКИТ КО.

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
JUYA
Производ Карактеристики:
Накит Компоненти за нараквици
Објектот Должина:
1.3cm
Објектот Висина:
1.3cm
Број На Модел На:
шарм за изработка на накит
Материјал:
Метал
Објектот Ширина:
2.6cm
Објектот Дијаметар:
2.6cm
Метали Тип:
Бакар
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Тежина:
1.2g
боја:
Злато,Сребро,Злато Се Зголеми
Материјал:
бакар,кубен циркони
Објектот Големина:
26mm*16mm
потрошен материјал за накит:
Накит Компоненти трговија на големо
Микро отвори накит:
diy занает
позлата:
3 Пати Platinum/gold/розово злато Позлатен
Dropshipping:
Бесплатни Dropshipping Услуга

Најдобри понуди..