• Намалена цена
  • Неодамнешно
20 Компјутери се Справи со Beaded Ѓердан Хривнија Pendant Накит Accessorie Lanyard Синџир DIY Додатоци Накит Компоненти Бесплатен Превозот
zoom_in

20 Компјутери се Справи со Beaded Ѓердан Хривнија Pendant Накит Accessorie Lanyard Синџир DIY Додатоци Накит

DEN 384.00 426.24

Количина на стоки
check Тековен


Нови 20 Компјутери Се Справи Со Beaded Ѓердан Хривнија Накит Pendant
Додатоци Lanyard Синџир DIY Додатоци Накит Компоненти
Карактеристики :
Висок Квалитет
Нова Мода
Материјали : Најлон
Рачно Изработени Ткаени
Lenght 32cm
Lanyard дебелина : 5mm
Боја : Боја Случаен Испрати
Употреба : Погоден за различни Справи со Ѓердан Pendant
Пакетот вклучува :
1 многу Lanyards (20pcs/многу)

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Кабли
Бренд Име:
PRITBECHOCY
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
SPB-013
Објектот Висина:
32cm
Објектот Должина:
32cm
Објектот Ширина:
0.5cm
Објектот Дијаметар:
0.5cm
Објектот Тежина:
10g
Производ Карактеристики:
Lanyard Синџир

Најдобри понуди..