• Намалена цена
  • Неодамнешно
Убаво Pendant Турски Фитинг Розово Злато Сребро Позлатен Луксузни Циркон Кристал Накит Наоди И Компоненти Круг Конектори
zoom_in

Убаво Pendant Турски Фитинг Розово Злато Сребро Позлатен Луксузни Циркон Кристал Накит Наоди И Компоненти Круг

DEN 96.00 127.68

Количина на стоки
check Тековен

ние имаме повеќе од 10 години искуство во producting накит и додатоци! Наша одговорност е да се произведе најдобар квалитет на производи! Нашата цел е да се направи сите клиенти се задоволни! Нашиот сон е да стане врвот лидер во накит област од целиот свет! За голема количина ,цена ќе биде многу подобро !
1.Однапред ви благодариме. СИТЕ ПРОБЛЕМИ контактирајте со нас веднаш, пред да се отвори расправа, или да даде негативни повратни информации ,ние ќе се справи со рок 23 работни дена и ќе ви даде најдоброто решение. Ако не добиете предмети кога вашиот заштита на времето истекува,ве молиме контактирајте со нас,откако ќе се провери со изразат компанија што може да се препратат на стоки или ви даде целосна наплата. За било која причина, не се задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.0393 инчи)
Објектот тежина : 1. Ако имате добијат производи погрешно или неисправни во транзит, ве молиме љубезно се обезбеди слика и контактирајте не веднаш за замена или поправка, ако замена не е достапен,ќе се препратат или целосна испраќање на пари за вас.7 g
Гаранција : Боја нема да се промени во црна,црвена или кафеава во рок од 1 година
Подарок за : Пријател / Мајката / Сопругата / Љубовник
Новодојдени
2177
Поврзани Објекти Може Да Заинтересирани
Кликнете на линкот подолу за да ја проверите повеќе предмети :
Нашата Продавница во Кина на YIWU
Илјадници различни стилови
Висок Квалитет На Бакар Додатоци
Микро Инлеи 3А Циркон Камен
YIWU ГИГАНТ АЗИЈА НАКИТ КО.4 mm или 1mm=0.LTD е професионална поставите дизајн, производство и продажба на накит компанија за производство на.
2679
2177
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Микро Отвори CZ Накит Наоди и Компоненти за нараквици Ѓердан Изработка на Накит
Материјал : Висок квалитет на бакар + ААА Австриската кубни циркони
Позлата : 3 Пати Platinum/gold/розово злато Позлатен
Крај : Високо полиран
Објектот големина : 21 mm*15 mm (1 инч=25.

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
рачно изработени Микро Отвори CZ шарм конектор за изработка на Накит
Бренд Име:
JUYA
Објектот Висина:
1.5cm
Материјал:
Метал
Објектот Должина:
2.1cm
Број На Модел На:
Микро Отвори CZ Накит Додатоци
Метали Тип:
Бакар
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Тежина:
1.7g
боја:
сребрена/gold/розово злато
Материјал:
месинг,кубен циркони
Објектот Големина:
21MM*15MM
Додаток Тип:
Погоден за DIY Хривнија Ѓердан Обетки
Микро отвори накит:
diy занает
позлата:
3 Пати Platinum/gold/розово злато Позлатен
Dropshipping:
Бесплатни Dropshipping Услуга

Најдобри понуди..