• Намалена цена
  • Неодамнешно
9pcs Дрвени монистра месечината играчки BPA Free Може да се Џвака Старечки Додатоци Хривнија/Ѓердан Pendant Активност Салата Играчка Teether пингвин
zoom_in

9pcs Дрвени монистра месечината играчки BPA Free Може да се Џвака Старечки Додатоци Хривнија/Ѓердан Pendant

DEN 456.00 479.52

Количина на стоки
check Тековен

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Taizhou, Жеџијанг, познат како "Занаетите производство работилница ".
ПРЕВОЗОТ
1. Ве молиме овозможи 1-3мм разлики поради прирачник за мерење Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања Одговори Дали ви се комбинираат наредби? Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време. Ве молиме да се разбере.com UPS-от За 3-5 дена www.com
Пријателски Потсетување : Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.АКО најдете производи проблеми со квалитетот по што ги примате,ве молиме контактирајте ме директно во рок од 3 дена,предмети мора да се врати во рок од 30 дена,јас може да ви даде вратат парите назад или да направи вашиот загуба, не се вклучуваат на превозот надомест.
Цел>=$30, со следење на број и Меѓународниот превозот информации
Цел
2.Сервис и политика на Враќање
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате,ќе даде одговор побрзо.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Само треба на слики и примероци.com EMS Околу 5-7 дена www. DINGYI Забелешка Повеќе стил, кликнете овде: Информации : 1. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга. Дали ви се нудат пад на превозот? Да, ние го правиме.

Објектот Дијаметар:
9pcs style37, 9pcs style38, 9pcs style39, 9pcs style40, 9pcs style41, 9pcs style42, 9pcs style43, 9pcs style44, 9pcs style45, 9pcs style46, 9pcs style47, 9pcs style48, 9pcs style49, 9pcs style50, 9pcs style51, 9pcs style52, 9pcs style53, 9pcs style54, 9pcs random mixed
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
за
Објектот Тежина:
0.055kg
Материјал:
Дрво
Надворешниот Дијаметар:
1mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Дијаметар:
about
Coulor:
Природно Дрво
Материјал:
Дрво
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Пакет:
ЈП КЕСИ
подарок:
Подарок под $10
Објектот:
DIY Мушка
жешка:
Лабава Spacer
Потекло:
Кина Yiwu

Најдобри понуди..