• Намалена цена
  • Неодамнешно
Злато / Sliver Тон Хривнија Ѓердан Магнетски Затворач,Модни Накит Clasps 10 Парови
zoom_in

Злато / Sliver Тон Хривнија Ѓердан Магнетски Затворач,Модни Накит Clasps 10 Парови

DEN 202.00 226.56

Количина на стоки
check Тековен


Состојба : Нова
Материјал : Магнетни & Легура
Количина : 10pcs
големина : 8*9mm
Боја : како на сликата шоу
Лесен и привлечни.
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm =0.0393 инчен

Бренд Име:
YEYULIN
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Материјал:
Железо
Објектот Ширина:
8cm
Производ Карактеристики:
мрежа spacer монистра
Објектот Дијаметар:
0.9cm
Објектот Висина:
0.9cm
Објектот Должина:
0.8cm
Објектот Тежина:
12g
Број На Модел На:
C4043
Тип На Објект:
накит наоди

Најдобри понуди..