• Намалена цена
  • Неодамнешно
16mm Multicolor Кристална Топка Камен Опал Монистра, Стаклени 5PCS трговија на Големо Фигурини Украс Cristal Мачка Очи Не Дупка Накит B3262
zoom_in

16mm Multicolor Кристална Топка Камен Опал Монистра, Стаклени 5PCS трговија на Големо Фигурини Украс Cristal

DEN 240.00 319.20

Количина на стоки
check Тековен

Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор. 16mm Multicolor Кристална Топка Камен Опал Монистра, Стаклени 5 PCS трговија на Големо Фигурини Украс Cristal Мачка Очи Не Дупка Накит B3262 Клиенти Известување ви Благодариме за купување 1. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.

Објектот Дијаметар:
16mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Материјал:
Кристално
Надворешниот Дијаметар:
16mm
Број На Модел На:
B3262
Објектот Тежина:
about 40g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Парична казна или Моден:
Моден
Производ Карактеристики:
Нема дупки
Објектот Форма:
Круг
Материјал:
Опал Камен Мачка Очи Cristal
Тип На Објект:
украс
боја:
multicolor
Објектот Дијаметар:
16mm

Најдобри понуди..