• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нова Врска Синџир 10 Colora Beaded Очила Очила За Сонце Спектакл Папочната Врвка На Држачот За Вратот Канапи Накит Наоди Додатоци
zoom_in

Нова Врска Синџир 10 Colora Beaded Очила Очила За Сонце Спектакл Папочната Врвка На Држачот За Вратот Канапи

DEN 104.00 140.64

Количина на стоки
check Тековен

Ве молиме Имајте во предвид : Ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 3-12days; тоа е побезбедно и побрзо.
Прстен Големина На Табелата
Накит Одржување
Плаќање
1.Ако имате било какви прашања или било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил или онлајн, Ние ќе бидеме среќни да ви помогне и да настојуваме да се
да се врати во рок од 24 часа;
2. Пад на превозот : Ние нудиме пад на превозот, pls ни ги испратите вашите клиент е точно превозот додадете кога местото цел. Ние ќе остави позитивни повратни информации до сите купувачот кога цел заврши.
Детали За Производот
100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Предмет : Додатоци
Материјал : Алуминиумски
Боја : 10 Бои
Големина На : Слободен Големина
Повод : Годишнина, Датира, Подароци, Партија.ние секогаш сме тука!
3.
Превозот И Испорака
1.
Услови за Продажба
Контактирајте Со Нас
1.
Пакет се вклучени : 1pc Додатоци (Без Кутија)
Answer : ___________________________ Note : 1. За Голема Цел Ќе Бидат Понудени За Екстра Попуст Од Се Да Ни Се Јавите.Вашето задоволство, нашите извршување.

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
imixlot
Број На Модел На:
JWP0002/МОБ
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0cm
Објектот Тежина:
20g
Производ Карактеристики:
очила за сонце кабли
Материјал:
Акрилик
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
is_customized:
Yes
Објектот:
Очила Носителот Врат Врвца
Материјал:
Најлон мозок, пластични тока
боја:
Црвено/Сино/Црна/Кафеава
копче:
очила за додатоци
клучен збор :
Eyeglass Очила String
жешка:
очила за сонце вратот папочната врвка

Најдобри понуди..