• Намалена цена
  • Неодамнешно
1 Donze Круг Точка Серија Faux Raccoon крзно Pompon 8cm Пом Нерегуларни Комбинации на Бои Pendant Накит Додатоци Занаетите
zoom_in

1 Donze Круг Точка Серија Faux Raccoon крзно Pompon 8cm Пом Нерегуларни Комбинации на Бои Pendant Накит Додатоци

DEN 486.00 648.00

Количина на стоки
check Тековен


Политика На Враќање. Ако треба да изберете боја, ве молиме да ни каже. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
Превозот
1). Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Поради тоа што е направен од случаен обоени случаен комбинации, па секоја боја е различно, но тоа е сличен.
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. Ви благодариме!. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Ние ќе го избере најмногу слични на вас. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. Ако не изберете боја, ние ќе брод на стоките по случаен избор. Најчесто, обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Превозот цена : Кликнете на Испорака и плаќање табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
6g
Објектот Ширина:
8cm
Производ Карактеристики:
пом pompon пом
Бренд Име:
Fuyier
Објектот Висина:
8cm
Објектот Дијаметар:
8cm
Објектот Должина:
8cm
Накит Наоди Тип:
Pendant
Материјал:
Faux Крзно
боја:
Црвена Зелена Жолта Црна, Сина, Бела Розова боја се Виолетови ИТН
Тежина:
6g
Направени за:
клучни синџир торба Синџир Капка Earring Телефон Повикување Верига Капа ...
Материјал:
Faux Крзно , Лажни Raccoon Крзно, долги коси Крзно
Бои:
Неправилни Комбинации На Бои
начин на испорака:
случаен
Пакет:
OPP вреќа
изберете боја:
Да , Боја Сличноста
Големина:
8 cm

Најдобри понуди..