• Намалена цена
  • Неодамнешно
Мали Накит Торбичка 50pcs/Многу Луксузни Сомот Кеси Накит Пакување Може да Прилагодено Лого
zoom_in

Мали Накит Торбичка 50pcs/Многу Луксузни Сомот Кеси Накит Пакување Може да Прилагодено Лого

DEN 879.00 955.20

Количина на стоки
check Тековен


Драг пријател,ако сакате да купите кеси со логоа, ве молиме запомнете да контактирате со нас пред да нарачате. Нешто што треба да знаете пред вашата цел за печатење :
1. Општо земено, нашите мин цел количество е 500pcs.
2. Логото printind ќе ве чини повеќе пари, те молам не ставајте цел директно.
3. Логото печатени кеси се персонализирате производи, времето за испорака е повеќе од обична кеси.
4. Логото датотека може да биде PDF, ПИ и JPG формат.
Реден Број : 50 компјутери/многу .
Објектот Боја : Црвена,Црна.Сино,Црвено Вино.
Објектот Материјал : Кадифе.
Објектот Големина : 9x12cm /9*12cm .
Објектот Облик : Правоаголник .
Точка БР. : R0912-50
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.ups.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.intmail.183.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.hongkongpost.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Производ Карактеристики:
Луксузни Сомот Накит Торбичка
Бренд Име:
LUKENI
Објектот Висина:
12cm
Објектот Тежина:
7g
Објектот Должина:
12cm
Објектот Ширина:
9cm
Број На Модел На:
9x12cm Накит Торбичка
Објектот Дијаметар:
9cm
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Материјал:
Ткаенини
Сомот Торба Боја:
Црвена
Сомот Торба Големина:
9x12cm/9*12cm
Сомот Торба Материјал:
Сомот Крпа Rattail Drawstring
Сомот Торба Употреба:
Одговара Накит / Зрнца / Чај / Подарок / Бонбони / Слатки Од Пакување
Сомот Торба За Прилики:
Промоција / Домаќинство / Божиќ / Свадбена / Партија
Сомот Торба Прилагодени:
Прифати Обичај Кеси Големина , Логото Печатење , Примерок Обичај
Сомот Торба Спакувани:
100pcs/многу OPP Пакување Кеси
Сомот Торба За Продажба:
MOQ 100pcs , Фабрика Цена Евтини Продажба , Прифати Пад на Превозот
Сомот Торба Име:
Подарок Пакување Торба / Накит Пошта /Сомот Подарок Торба/Display
Сомот Торба Место на Потекло:
Yiwu Жеџијанг Во Кина (Копно) ( Фабрика За Рачно Изработени Направени )

Најдобри понуди..