• Намалена цена
  • Неодамнешно
година Мода природен камен крст шарм монистра За DIY ѓердан накит одлуки 48pcs/многу големо бесплатен превозот
zoom_in

година Мода природен камен крст шарм монистра За DIY ѓердан накит одлуки 48pcs/многу големо бесплатен

DEN 652.00 815.52

Количина на стоки
check Тековен


монистра, Големина : 12mmx16mm
Боја : Како на сликата
Материјал : природни жолта jade
дупка со големина : 1-2mm
Монистра Количина : 48 PCS
Пакет : OPP вреќа
1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм
Уживајте во вашата шопинг на ALIEXPRESS. Ви благодариме.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
16mm
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
70g
Бренд Име:
fanren
Број На Модел На:
cross01
Објектот Форма:
Крстот
Големина:
12x16mm

Најдобри понуди..