• Намалена цена
  • Неодамнешно
100pieces 10мм бронза сребро злато боја на цвет метал бакар монистра капа накит наоди pendant конектор накит додатоци
zoom_in

100pieces 10мм бронза сребро злато боја на цвет метал бакар монистра капа накит наоди pendant конектор накит

DEN 595.00 626.40

Количина на стоки
check Тековен


Вашата цел ќе бидат обработени и испратени во рок од 48 часа по добивањето на плаќање.
Дали постојат било какви опасни метали во вашиот метал шарм наоди?Сите мои метални производи се ДОВЕДЕ СЛОБОДНИ.
Ние обично брод од страна на Кина Пост регистрирани парцела пост и тоа чини околу 7~35 дена да пристигне
Можете да изберете e Packet или DHL,fedex,EMS превозот,пратката ќе биде предаден преку Воздухопловната,тоа е побрзо отколку Кина пост
Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам (ве Молиме контактирајте со нас ако сакате друг начин)
Ве молиме Плаќање во рок од 48 часа по место цел
Се враќа
Несаканите или Несоодветни Предмети : Ако не сте задоволни со предмети што ги добив, може да се вратат на производи во рок од 30 дена од денот на испорака за враќање на парите, но купувачот се одговорни за трошоците за враќање.
Тоа е над речиси еден месец и мојата цел не е донесен.
Pls Забелешка : 1.
Испорака
Ние брод на светот,освен Кина, Тајван, Хонгконг. Најчесто поставувани прашања
Колку долго ќе треба да одговори на мојата е-маил?Имаме за цел да одговори на потребите на сите пораки во рок од 24 часа од денот на приемот (ве молиме оставете малку подолго ако е-мејл нас во текот на викендот.Бидејќи handmaade.Нормално, сите мои аукција огласи, исто така, треба да се КУПИ ТОА СЕГА листата, можете да го најдете производот ID во опис област, тогаш побарајте го во мојата продавница, ако не можете да го најдете, јавете ми се.
Опис
Нашата продавница веб-сајт : Големина : 10мм Боја : сребро позлатен.
Оштетени или Грешка Предмети : По превозот преку половина на планетата, во случај дека ќе примите некој објект кој се докажува да бидат погрешни или оштетен, ние сме среќни да им помогне на, ве молиме контактирајте со нас за замена или враќање на средствата.Сите се рачно изработени , Па малку различни, еден по еден е неизбежна. злато позлатен.па можно е да има малку деформација понекогаш.

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
1cm
Објектот Ширина:
1cm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Објектот Тежина:
1g
Објектот Дијаметар:
1cm
Објектот Должина:
1cm
Големина:
10mm

Најдобри понуди..