• Намалена цена
  • Неодамнешно
Meetcute 10pcs/ Многу 7cm * 9cm Транспарентен Organza Накит Пошта трговија на Големо Црно Накит Складирање Кеси
zoom_in

Meetcute 10pcs/ Многу 7cm * 9cm Транспарентен Organza Накит Пошта трговија на Големо Црно Накит Складирање

DEN 47.00 50.40

Количина на стоки
check Тековен


7cm * 9cm Транспарентен Organza Накит Пошта промет на Големо со 10pcs/ Многу Црна Накит Складирање Кеси
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
Секој organza торба доаѓа со drawstring изработка на ќеси лесно да се затвори и да се отвори.
На пошта се идеални за складирање на широк спектар на различни предмети.
Тие се, исто така, одлично да се користи за свадби.
Боја : Црна
Големина : 7*9cm
Материјал : Organza
Пакет се вклучени : 10pcs кеси

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Должина:
7cm
Број На Модел На:
lgh281bag61220
Објектот Дијаметар:
7cm
Производ Карактеристики:
Транспарентна
Објектот Ширина:
9cm
Објектот Висина:
9cm
Бренд Име:
Meetcute
Објектот Тежина:
1g
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Материјал:
Ткаенини

Најдобри понуди..