• Намалена цена
  • Неодамнешно
16mm Topas AB (Без Дупка) Druzy Кварц Ag-јаделе Рамен Грб Конектор Круг Cabochon Монистра Накит 10 Компјутери /Пакет
zoom_in

16mm Topas AB (Без Дупка) Druzy Кварц Ag-јаделе Рамен Грб Конектор Круг Cabochon Монистра Накит 10 Компјутери

DEN 1098.00 1262.40

Количина на стоки
check Тековен

Ве молиме имајте на ум, овие Зрнца се премачкани со Боите, затоа ако нула нив тешко, основен материјал (ахат) ќе се прикажат преку. Однесувајте се кон нив со грижа и тие ќе понуди децении на убавина!
ПРЕВОЗОТ
***Сите цел ќе биде предаден во рок од 24 часа по уплатата се расчисти*** ***потребни се 10~20 работни дена за да се добие доставени за стандард превозот, тоа е бесплатен за сите земји*** ***На забрзана испорака нормално трае 5~7 работни дена да бидат доставени, цената варира за различни земји*** ***ве Молиме оставете малку доцнење со пост пред и после државни празници на Двете страни, на пример Божиќ, Нова Година, Кинеската Нова Година.*** ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Сите предмети се проверуваат пред да се испрати за да се обезбеди тоа е во совршена состојба, но сепак за вашиот мир на умот, доколку не е прифатлива причина, ние го прифаќаме да се врати за наплата барање, ве молиме имајте на ум дека купувачот плаќа за враќање превозот цена. Пред да замине било 1~4 Ѕвезди неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте ме и ми даде можност да го реши вашиот проблем и да те направи среќен клиент
. Вашите 5 Ѕвезди позитивни повратни информации е многу важно за нас што нè прави продолжам со усовршување. ПОВРАТНИ информации ве Молиме оставете 5 Ѕвезди позитивни повратни информации кога ќе ја примите вашата цел.Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се Изразат Испорака за Слободни , ви благодарам многу 16mm Топаз AB (Без Дупка) Druzy Кварц Ахат Рамен Грб Конектор Круг Cabochon Монистра Накит 10 Компјутери /Pack (Тие имаат Рамен Грб, па можете да Лепак нив за Cabochon Поставување,исто така Добар за Жица за Завиткување, ве молиме не оваа точка не треба ДУПКА) Облик : Тркалезна Cabochon без дупка Големина : 16mm Продажба Quantit y : 10 Компјутери /Pack (10% попуст за нарачка на 2 Пакети или повеќе) Боја : Топаз AB Состојба : Нова Убава Druzy (Geode) Ахат со врвен Druzy кварцен кристал скапоцен камен монистра со пенливи заврши Druzy, druse, druzie и drusy сите значат мал кварц кристали кои се формираат во рамките на или на површината на други камења.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JSdelighted
Надворешниот Дијаметар:
16mm
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
25g
Број На Модел На:
Druzy Кварц Ахат
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
16mm

Најдобри понуди..