• Неодамнешно
100PCS Сребрен Финиш 3мм Плоштадот Бакар Купот на Ноктот flatback Кристално Јасно Кристал Монистра, Копче со Шие-на дупки,Кина квалитет
zoom_in

100PCS Сребрен Финиш 3мм Плоштадот Бакар Купот на Ноктот flatback Кристално Јасно Кристал Монистра, Копче со

DEN 344.64

Количина на стоки
check Тековен


flatback метал ноктот кристал копчиња монистра со шие-на дупки suitables да биде центар на цвеќиња, DIY Коса додатоци,чанти,чевли и облека
1)Материјал : бакар,Кина На камења
2) Outsize : 3мм,4mm,4.5 мм,5mm,6mm и 8мм availables
Работиме на големо, доколку имаат интерес, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Прибл. време на испорака
Ние брод вашата објекти надвор од Кина Пост за сите на земјата покрај НАС од страна на Epacket. Обично тоа треба цела 12-45 работни дена да повеќето земји во светот. Ве молиме да се разбере тоа навистина зависи од дестинацијата каде што живеат, сообраќајниот метеж и царински преглед, итн.
Ако не ја добиете вашата предмети во 45 работни дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви испрати уште еден за слободни или рефундирање на вашите пари.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Се Враќа & Гаранција
Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 7 дена по приемот на предмети. Ние ќе ви помогне да го реши секој проблем.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
3mm
Бренд Име:
MAUTSU
Материјал:
Кристал
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Објектот Тежина:
0.045g
Број На Модел На:
FS1495-3мм

Најдобри понуди..