• Неодамнешно
100PCS 10мм црна печурки облик Пластични Копчиња Монистра со месо тело назад за рачно изработени накит Украси
zoom_in

100PCS 10мм црна печурки облик Пластични Копчиња Монистра со месо тело назад за рачно изработени накит Украси

DEN 561.60

Количина на стоки
check Тековен


Тоа е во ред да се користи како центар на цвеќиња, додатоци за коса, накит и jewe lry украси , декорација на мобилен телефон,торба,капи,чевли на облека и така натаму
1)Материјал : пластика
2) Outsize : 10мм
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Прибл. време на испорака
Ние брод вашата објекти надвор од Кина Пост за сите на земјата покрај НАС од страна на Epacket. Обично тоа треба цела 12-45 работни дена да повеќето земји во светот. Ве молиме да се разбере тоа навистина зависи од дестинацијата каде што живеат, сообраќајниот метеж и царински преглед, итн.
Ако не ја добиете вашата предмети во 45 работни дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви испрати уште еден за слободни или рефундирање на вашите пари.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Се Враќа & Гаранција
Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 7 дена по приемот на предмети. Ние ќе ви помогне да го реши секој проблем.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MAUTSU
Објектот Тежина:
0.42g
Број На Модел На:
FS804
Материјал:
Метал
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма

Најдобри понуди..