• Намалена цена
  • Неодамнешно
18mm Металик Зелена (Нема Дупка) Druzy Кварц Ag-јаделе Рамен Грб Конектор Круг Cabochon Монистра Накит 10 Компјутери /Пакет
zoom_in

18mm Металик Зелена (Нема Дупка) Druzy Кварц Ag-јаделе Рамен Грб Конектор Круг Cabochon Монистра Накит 10 Компјутери

DEN 1238.00 1423.20

Количина на стоки
check Тековен

Ве молиме имајте на ум, овие Зрнца се премачкани со Боите, затоа ако нула нив тешко, основен материјал (ахат) ќе се прикажат преку. Пред да замине било 1~4 Ѕвезди неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте ме и ми даде можност да го реши вашиот проблем и да те направи среќен клиент
. Однесувајте се кон нив со грижа и тие ќе понуди децении на убавина!
ПРЕВОЗОТ
***Сите цел ќе биде предаден во рок од 24 часа по уплатата се расчисти*** ***потребни се 10~20 работни дена за да се добие доставени за стандард превозот, тоа е бесплатен за сите земји*** ***На забрзана испорака нормално трае 5~7 работни дена да бидат доставени, цената варира за различни земји*** ***ве Молиме оставете малку доцнење со пост пред и после државни празници на Двете страни, на пример Божиќ, Нова Година, Кинеската Нова Година.Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се Изразат Испорака за Слободни , ви благодарам многу 18mm Металик Зелена (Нема Дупка) Druzy Кварц Ахат Рамен Грб Конектор Круг Cabochon Монистра Накит 10 Компјутери /Pack (Тие имаат Рамен Грб, па можете да Лепак нив за Cabochon Поставување,исто така Добар за Жица за Завиткување, ве молиме не оваа точка не треба ДУПКА) Облик : Тркалезна Cabochon без дупка Големина : 18mm Продажба Quantit y : 10 Компјутери /Pack (10% попуст за нарачка на 2 Пакети или повеќе) Боја : Зелена Состојба : Нова Убава Druzy (Geode) Ахат со врвен Druzy кварцен кристал скапоцен камен монистра со пенливи заврши Druzy, druse, druzie и drusy сите значат мал кварц кристали кои се формираат во рамките на или на површината на други камења. ПОВРАТНИ информации ве Молиме оставете 5 Ѕвезди позитивни повратни информации кога ќе ја примите вашата цел. Вашите 5 Ѕвезди позитивни повратни информации е многу важно за нас што нè прави продолжам со усовршување.*** ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Сите предмети се проверуваат пред да се испрати за да се обезбеди тоа е во совршена состојба, но сепак за вашиот мир на умот, доколку не е прифатлива причина, ние го прифаќаме да се врати за наплата барање, ве молиме имајте на ум дека купувачот плаќа за враќање превозот цена.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JSdelighted
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
25g
Број На Модел На:
Druzy Кварц Ахат
Надворешниот Дијаметар:
18mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
18mm

Најдобри понуди..