• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нов Стил Оригиналниот Шарм монистра Одговара Автентични пандора шарм сребро 925 оригиналниот Срцето Поврзани Фунта Сребрен Накит Подароци
zoom_in

Нов Стил Оригиналниот Шарм монистра Одговара Автентични пандора шарм сребро 925 оригиналниот Срцето Поврзани

DEN 318.00 335.04

Количина на стоки
check Тековен


Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Срце Облик
Бренд Име:
SG
Број На Модел На:
SG05506
Надворешниот Дијаметар:
21mm
Објектот Тежина:
about 1.13g
Материјал:
925 Sterling silver
Стил:
тренди/романтичен
Ветување:
925 Фунта Сребро,ако no100% Наплата
дупка со големина:
околу 4.5 мм,која Одговара на Европските, Biagi, Chmilia,Нараквица DIY
Повод:
Anniverary,Ангажирање,Партија
Подароци:
Денот на вљубените, birthday (Роденден), Божик
Подарок за:
Девојка,Сопруга,Ќерка,Си
Материјал:
925 Sterling Silver+Кубни Циркони
Парична казна или Моден:
Моден
Производ Карактеристики:
DIY
превозот:
Бесплатен превозот

Најдобри понуди..