• Неодамнешно
Се продава 3 Насоки 16 Висок Квалитет Виножито Fluorite Фацетирани 4mm Круг Монистра,Gem камен Накит Ѓердан Одлуки Мушка
zoom_in

Се продава 3 Насоки 16 Висок Квалитет Виножито Fluorite Фацетирани 4mm Круг Монистра,Gem камен Накит Ѓердан

DEN 719.52

Количина на стоки
check Тековен

Сепак, ако поради некоја причина не сте целосно задоволни, дека може да се врати вашата нарачка во рок од 30 дена од датумот на купување.
3 Парчиња = 3string 16"
100% природни Fluorite
Мушка Големина 4mm ,секој string 16'
Превозот И Ракувањето Со Поштенски :
Поштенски : со авион Mail ( 10-25 бизнис дена )
од страна на EMS (За 7 работни дена, може да се следи)
од UPS-от (За 4 работни дена, може да се следи)
1-Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS/UPS/DHL или Хонг Конг пост ,превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество. Ние не опфаќаат враќање поштарина и само продавница кредит е издаден за враќање. И ние се стави голема технолошки внимание во обработка на изборот, сечење, изработката, полирање и дупчење придружени со строга контрола на квалитетот.
Превозот и ракувањето со цената е иста низ целиот свет (вклучуваат Хонг Конг ).
2-примерок, ќе биде испратен од страна на Хонг Конг пост Воздухопловната.Понекогаш како custome проблем и временските проблем ,тоа ќе биде одложен за неколку дена . Тоа обично трае 3-7 работни дена за испорака. Ако најдете било какви проблеми на објектот ќе се примени, ве молиме контактирајте со нас да го работат надвор пред да остави негативни или неутрални повратни информации или ниска НСД оценка.
Фабриката Историја
Ние сме водечки производител и извозник на накит , со повеќе од 14 години искуство во Гуангжу, Кина. Ви благодариме за вашето трпение!.Ние ќе брод во точка (а) во рок од 2 дена со РАМНА СТАПКА ИЛИ РЕГИСТРИРАНИ ПОСТ од ХОНГ КОНГ по потврди за плаќање.Нашите главни производи вклучуваат : Полу Скапоцен Камен и сребро jewery како и од не ' рѓосувачки челик накит.
Нашите камења, главно, вклучуваат Larimar,Тиркизна, Malachite,Lapis Lazuli,Rhodocrosite,Јастреб око,Тигар око,Moonstone,Sunstone, Kyanite,Chrysocolla,Chrysoprase, Розова Опал,Сина Калцедон,Сина Чипка Ахат,Pyrite,Bronzite,Рубин Zoist, Carnelian, Црна Ахат/Оникс, Црвениот Џаспер, Аметист, Тигар Око, Bloodstone, Индиски Ахат, Зелена Aventurine, Dalmation од јаспис, се Зголеми Кварц, Fluorite, Unakite, Amazonite, Rhodonite, Голдстоун, Снегулка Obsidian, Луди Чипка Ахат, Labrodorite, Океан од јаспис, Leopardskin од јаспис, Sodalite, Слика од јаспис, Mookiate, Нови Жад, Smoky Кварц и Кристали/Заоблачено Кварц,Labradorite , сосема повеќе од 150 видови на природни и џаспер ахат.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
35g
Бренд Име:
URORU
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Број На Модел На:
Скапоцен Камен Монистра
Објектот Форма:
грутка
Главниот Камен:
fluorite
Камен Методот На Третман:
Природни
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
4mm

Најдобри понуди..