• Неодамнешно
Трговија на големо 5 - 8 MM Нередовно Облик Чакал Природни Пурпурна Камен Монистра За Изработка на Накит Diy Хривнија Ѓердан Влакно 34
zoom_in

Трговија на големо 5 - 8 MM Нередовно Облик Чакал Природни Пурпурна Камен Монистра За Изработка на Накит Diy

DEN 186.24

Количина на стоки
check Тековен

сите статии мора да се биде оригинален impacca се врати и ќе мора да ни овозможи со бројот на извршување на транспорт, причината за враќање. На più quantità че ordinate, il più алто sconto otterrete.САД Possono spedito преку e-пакет
2. за исплата на нашата посветеност е претпочитаниот метод на плаќање, ние, исто така, го прифати и други плаќања со виза кредитна картичка, t / t, western union, money gram и др. кога ќе добиете известување за плаќање за цел, ние ќе ја организира shippment. секако, ве молиме да ја потврдите нарачката кога ќе добијат статии во добра состојба, затоа што кога ќе внесете цел, твоите пари се префрлени во определба, а не на нашите клиенти. ако имате итна потреба на стоката, изберете dhl / федекс / ups-от, ве молиме / тнт / ems, обично трае 3 - 7days, ems треба да се земе 5 - 15 дена. ако не ја прими стоката, ние немаме пари, не грижете се, ние се прошири на времето се додека не добијат.Трговија на големо 5 - 8 MM Нередовно Облик Чакал Природни Пурпурна Камен Монистра За Изработка на Накит Diy Хривнија Ѓердан Влакно 34 "влакно lunghezza circa 87 cm/34" 1 " = 2. враќање & размена политика ќе има 7 дена да контактирате со нас и од 15 дена за да се врати тоа од денот кога била примена.54 см diametro : circa 5-8мм materiale : natura pietra colore : vedere foto quantità : circa 200-220 pz nota :
articolo ла lunghezza ди ci saranno 1 cm differenza, vi prego ди capire
se ил colore articolo ц ил multicolor, ogni мушка sarà leggermente diverso colore
se l'articolo форма ц irregolare , ogni мушка sarà leggermente diverso форма
1. го платат вашите износ нуди да се здобијат со целосни на приемот на член во неговата оригинална состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по што двете купувачот и продавачот од трансакцијата од страна на aliexpress. Se ил vostro importo ordine di più di $150, trasporto еспресо. ле merci saranno spediti преку cina Inviano La Posta Raccomandata Dell'aria liberamente se l'importo più di $ 7. и ние ќе го прават истото за вас. или, можете да изберете да имате rimontaggio. одговори драг пријател, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете позитивни повратни информации.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
5mm
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
Природни кршен камен
Бренд Име:
SYSRXLR
Објектот Тежина:
50g
Објектот Форма:
Неправилната Форма
Надвор големина:
Околу 5-8мм
Тип:
природен камен
Употреба:
за изработка на накит
Примена:
diy хривнија

Најдобри понуди..