• Намалена цена
  • Неодамнешно
550Pcs A-Z Азбука Писмо Кубни Зрнца Црн 10x10mm Бебе Teether Ѓердан&Pacifier Клип Spacer Акрилик Писмо Монистра
zoom_in

550Pcs A-Z Азбука Писмо Кубни Зрнца Црн 10x10mm Бебе Teether Ѓердан&Pacifier Клип Spacer Акрилик Писмо Монистра

DEN 1000.00 1176.00

Количина на стоки
check Тековен


Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
B01441
Бренд Име:
Laudsong
Објектот Тежина:
500g
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Надворешниот Дијаметар:
10mm

Најдобри понуди..