• Намалена цена
  • Неодамнешно
27-90piece/број 4-16MM DIY Бел Круг Имитација Бисер Круг Spacer Лабава Шарм Монистра DIY трговија на Големо Накит Makin ly
zoom_in

27-90piece/број 4-16MM DIY Бел Круг Имитација Бисер Круг Spacer Лабава Шарм Монистра DIY трговија на Големо

DEN 304.00 319.68

Количина на стоки
check Тековен

com HKPOST Околу 15-20 дена www. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, или Epacket (САД)
Со следење на број и Меѓународниот превозот информации
3.com
Пријателски Потсетување : Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате. dingyi Забелешка
Напомена : 1.
ПРЕВОЗОТ
1.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања Одговори Дали ви се комбинираат наредби? Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време. Ве молиме да се разбере.Сервис и политика на Враќање
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате,ќе даде одговор побрзо. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.com EMS Околу 5-7 дена www. Само треба на слики и примероци.com UPS-от За 3-5 дена www. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Taizhou, Жеџијанг, познат како "Занаетите производство работилница ".
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 8 : 30 наутро во 8 : 30 ЧАСОТ (Кина, хонг конг време)
12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време)
Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да.цел >=$150,бесплатен превозот од EMS ,DHL ,Fed Ex,UPS-от,ТНТ,Патарина (САД, Австралија и поголемиот дел од Европа)
Можете да го контактирате мене за повеќе informationa
Превозникот Име Проценето Време во Транзит Следење Служба DHL За 3-5 дена www.АКО најдете производи проблеми со квалитетот по што ги примате,ве молиме контактирајте ме директно во рок од 3 дена,предмети мора да се врати во рок од 30 дена,јас може да ви даде вратат парите назад или да направи вашиот загуба, не се вклучуваат на превозот надомест.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.

Објектот Дијаметар:
16mm 27pices, 4mm 90pices, 6mm 62pices, 8mm 50pices, 14mm 29pices, 10mm 42pices, 12mm 33pices
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
0.05kg
Број На Модел На:
045
Материјал:
Дрво
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
боја:
3 боја
Големина:
9-18mm

Најдобри понуди..