• Неодамнешно
240PCS Сребро Мешани Големини 3мм,4mm,4.5 мм,5mm,6mm,8mm Плоштадот Бакар Купот на Ноктот flatback Кристално Јасно Кристал Копчиња со дупки
zoom_in

240PCS Сребро Мешани Големини 3мм,4mm,4.5 мм,5mm,6mm,8mm Плоштадот Бакар Купот на Ноктот flatback Кристално

DEN 537.60

Количина на стоки
check Тековен


flatback метал ноктот кристал копчиња монистра со шие-на дупки suitables да биде центар на цвеќиња, DIY Коса додатоци,чанти,чевли и облека
Ние комуницираме големини како belows : 60pcs 3мм,60pcs 4mm,60pcs 4.5 мм,30pcs 5mm,20pcs 6mm,20pcs 8мм!
Тоа е добро и за нас да се меша големини за вас, ве молам само да информира со квалитетот ти по големина сакате. Само осигурајте се на вкупните вредности истата, вредноста на релативната единица како belows :
3ММ=us$0.02/еез
4 MM=us$0.025/ps
4.5 MM=us$0.028/еез
5 MM=us$0.05/еез
6 MM=us$0.08/еез
8ММ=us$0.112/еез

1)Материјал : бакар,Кина На камења
2) Outsize : 3мм,4mm,4.5 мм,5mm,6mm и 8мм availables
Работиме на големо, доколку имаат интерес, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Прибл. време на испорака
Ние брод вашата објекти надвор од Кина Пост за сите на земјата покрај НАС од страна на Epacket. Обично тоа треба цела 12-45 работни дена да повеќето земји во светот. Ве молиме да се разбере тоа навистина зависи од дестинацијата каде што живеат, сообраќајниот метеж и царински преглед, итн.
Ако не ја добиете вашата предмети во 45 работни дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви испрати уште еден за слободни или рефундирање на вашите пари.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Се Враќа & Гаранција
Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 7 дена по приемот на предмети. Ние ќе ви помогне да го реши секој проблем.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Бренд Име:
MAUTSU
Број На Модел На:
FS1495
Објектот Тежина:
0.4g
Материјал:
Кристал
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Големина:
3mm,4mm,4.5mm,5mm,6mm,8mm

Најдобри понуди..