• Намалена цена
  • Неодамнешно
Doreen Кутија Сомот Облечени Плоча Црна Flocked 12 Оддел Екранот Лента Внесете Правоаголник Кој Се Одвојува 35.2x24.2cm,1 КОМПЈУТЕР 2017 нови
zoom_in

Doreen Кутија Сомот Облечени Плоча Црна Flocked 12 Оддел Екранот Лента Внесете Правоаголник Кој Се Одвојува

DEN 838.00 1047.84

Количина на стоки
check Тековен

Doreen Кутија Сомот Облечени Плоча Црна Flocked 12 Оддел Екранот Лента Внесете Правоаголник Кој Се Одвојува 35.2x24.2cm,1 КОМПЈУТЕР Материјал Сомот Големина Приближно : 35.2 cm x24.2cm(13 7/8" x9 4/8")
Дупка големина : /
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Боја Црна Количина ќе добијат 1 од оваа точка во листата цена Дел Не. B69130 Забелешка. Постојат 12 Прегради, Секој Прегради Големина : 8.2 x7 см.3cm x1.9cm(3 2/8" x2 7/8" x 6/8").

Бренд Име:
Doreen Кутија
Број На Модел На:
B69130
Материјал:
Ткаенини
Објектот Тежина:
550g
Производ Карактеристики:
Екранот Стои
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран

Најдобри понуди..