• Намалена цена
  • Неодамнешно
15pcs Нова Едноставна Стп Кожа Плетенка Шарм Хривнија Алка Мажите 7mm Wristband Јаже Накит Diy П.Н.Е.-3
zoom_in

15pcs Нова Едноставна Стп Кожа Плетенка Шарм Хривнија Алка Мажите 7mm Wristband Јаже Накит Diy П.Н.Е.-3

DEN 351.00 540.48

Количина на стоки
check Тековен

Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред отворањето спор или напуштање на негативен фидбек. Ние обично брод на стоките во помала вредност, со цел да се избегне данок за купувачот. Увозни давачки, даноци и други сопствени полначи не се вклучени во точка цена или такси превозот.
Политика На Враќање
Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.
Предмет : Плетенка Хривнија за Изработка на Накит
Големина : 7mm
Должина : 20cm
Место на потекло : Кина
Превозот :
Предмети ќе биде предаден во рок од 7 работен ден по уплатата примена. Зависи од дестинацијата и објективни фактори, понекогаш тоа може да потрае и повеќе време.Откако ќе добиеме враќа објект,ние ќе го одбие превозот на полнење и даде наплата на купувачи сметка веднаш. Pls проверете со вашата Земја е Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 ѕвезди.(Ве молиме да се разбере понекогаш тоа може да не се подготвени акции,кои ќе потрае неколку дена и повеќе). Ние можеме да работиме заедно за да го реши тоа.
Царина & должност
1.Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.
Ние ќе бидеме среќни да одговориме на секое прашање може да имате, ве молиме да бидат слободни да контакт. Овие трошоци се на купувачот одговорност.но, клиентот е одговорен да ја плати превозот обвиненија,Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.
Превозот од Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 20-55 работни дена. Сепак, данокот се утврдува од страна на купувачите земја обичај, не од нас, во различни земји има различни даночна стапка, па ако било данок се случи на купувачот треба да ги сноси тоа.

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
Sk Meida
Објектот Дијаметар:
0.7cm
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Тежина:
5.5g
Број На Модел На:
П.Н.Е.-3
Производ Карактеристики:
Плетенка Нараквици
Објектот Должина:
20cm
Материјал:
PU
Количина:
15pcs / многу
is_customized:
Yes
Објектот:
Стп нараквици За Накит Diy
Големина:
7*200mm

Најдобри понуди..