• Намалена цена
  • Неодамнешно
Француски Leverback Earring Наоди Заби Рамки Обетки Ќорци Овална Cabochon База Settings 10x14mm 13x18mm 18x25mm Opational
zoom_in

Француски Leverback Earring Наоди Заби Рамки Обетки Ќорци Овална Cabochon База Settings 10x14mm 13x18mm 18x25mm

DEN 1737.00 2042.88

Количина на стоки
check Тековен

Манжетната линк база, манжетната линк ќорци, манжетната линк рамки, манжетната линк послужавник, манжетната линк наоди 6. прилагодливи прстен база, прилагодливи прстен ќорци, прилагодлив прстен рамки, прилагодлив прстен фах, прилагодлив прстен наоди. Повратни информации : Тоа ќе биде многу ценети за вас да го напушти 5 ѕвезда ПОЗИТИВНИ повратни информации и ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. јака pin база, јака pin ќорци, јака pin рамки, јака pin послужавник, јака безбедност pin, јака pin грб, јака pin наодите 8. По поставување на нарачки, ве молиме, напишете боја во порака, или консалтинг продавачот минимум за Снабдување Наоди & Додатоци за накит одлуки DIY 1. Повеќе од 100 $ може да бесплатен превозот на курирската служба DHL после испратите 3-7days. И ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, ве молиме да бидат слободни да контакт сол Најдобро да ви понуди најдобро решение
. Некои земја повеќе денови. Надвор : Стандард пост кутија За Превозот : Бесплатен превозот со авион Пост Парцела или e Packet 15-35days. earring база, earring ќорци, earring рамки, earring послужавник, earring пост, earring жица, earring кука, earring затка, earring грб, earring клипови, earring наоди 3. brooch pin база, brooch pin ќорци, brooch pin рамки, brooch pin послужавник, brooch безбедност pin, brooch грб, brooch наоди 7.
Предмети Опис : Накит Наоди боја може да се направи : сребрена боја, златна боја, родиум досадна сребрена боја, розово злато во боја, антички бакар, антички бронза,gunmetal црна. хривнија база, нараквица ќорци, нараквица рамки, нараквица послужавник, нараквица наоди 5.

Големина:
10x14mm, 13x18mm, 18x25mm
Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
1.8cm
Објектот Тежина:
100g
Производ Карактеристики:
Лост Црна Earring Празно
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
FD012
Накит Наоди Тип:
Earring Назад
Бренд Име:
laanc
Објектот Должина:
1.8cm
Објектот Ширина:
1.3cm
Објектот Дијаметар:
1.3cm
Празно Внатрешна Големина:
10x14mm, 13x18mm, 18x25mm Opational

Најдобри понуди..