• Намалена цена
  • Неодамнешно
Мулти Избор на Боја 4MM 5301 BICONE КРИСТАЛ МОНИСТРА 100PCS/МНОГУ FACTED 16FACES НАКИТ ОДЛУКИ DIY МОНИСТРА 30 БОИ ПОВЕЌЕ
zoom_in

Мулти Избор на Боја 4MM 5301 BICONE КРИСТАЛ МОНИСТРА 100PCS/МНОГУ FACTED 16FACES НАКИТ ОДЛУКИ DIY МОНИСТРА

DEN 164.00 205.44

Количина на стоки
check Тековен


* Материјал : Кристално Стакло
* Големина : 4mm
* Облик : Bicone Форма 16 фацетирани
* Боја : 30 COLORS ПОВЕЌЕ
* Квалитет : ААА Одделение
* Количина : 100pcs
* Пакување : (1) се одликува со дебели opp вреќа
(2) се одликува со меур торба * Погоден За Модата, Накит Одлуки/Облека Додаток/Завеса Прави..
Избор на боја :
Големина : 4mm
Мали монистра провира покажува
* контактното пакување :

Објектот Дијаметар:
4mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Број На Модел На:
SQAAA1-1
Објектот Тежина:
NORMAL
Материјал:
Стакло
Објектот Форма:
Bicone

Најдобри понуди..