• Намалена цена
  • Неодамнешно
Накит DIY Наоди Тибетската Стил Легура Bicone Монистра, Доведе Слободни & Никел Слободни, Антички Сребрен, 12x7.5mm, Дупка: 1.5 mm
zoom_in

Накит DIY Наоди Тибетската Стил Легура Bicone Монистра, Доведе Слободни & Никел Слободни, Антички Сребрен,

DEN 142.00 177.12

Количина на стоки
check Тековен


Тибетската Стил Легура Bicone Монистра, Доведе Слободни & Никел Слободни, Антички Сребрен
Големина : за 12mm во дијаметар, 7.5 mm дебели, дупка : 1.5 mm.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
X-TIBEB-5385-КАКО-FF
Објектот Тежина:
39g
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Материјал:
Легура
Објектот Форма:
Bicone

Најдобри понуди..