• Неодамнешно
Одговара 20x30mm Овална Pendant празно со rhinestones Метал исполнет Рамка рамки Settings 10pcs/многу K05285
zoom_in

Одговара 20x30mm Овална Pendant празно со rhinestones Метал исполнет Рамка рамки Settings 10pcs/многу K05285

DEN 335.52

Количина на стоки
check Тековен


Одговара 20x30mm Овална Pendant празно со rhinestones Метал исполнет Рамка рамки Settings 10pcs/многу K05285
Материјал : Цинк Легура со Rhinestones
Внатрешниот кол : Одговара 20*30мм
Боја : Светло Сребрена,Црна,Златна
Количина : 10pcs/многу

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
K05285
Објектот Должина:
4cm
Бренд Име:
Onebeading
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Висина:
3cm
Накит Наоди Тип:
Прстен Settings
Објектот Ширина:
2cm
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
2cm
Производ Карактеристики:
Cabochons празно
Објектот Тежина:
10g
Предмет Тип:
Cabochons празно
Внатрешниот Кол:
20X30mm
боја:
Светла Сребро Црното злато
Материјал:
цинк легура со rhinestones
is_customized:
Yes
Големина:
Fit 20x30mm

Најдобри понуди..