• Неодамнешно
Одговара 30x40mm Pendant Еден Циклус Цвет Антички Бронза Приврзоци Поставување CabochonCameo База Фах Рамки Празно DIY Накит Наоѓање
zoom_in

Одговара 30x40mm Pendant Еден Циклус Цвет Антички Бронза Приврзоци Поставување CabochonCameo База Фах Рамки

DEN 40.32

Количина на стоки
check Тековен


Нови Одговара 30x40mm Pendant Носителот на Еден Циклус Цвет Антички Бронза Приврзоци Поставување Cabochon Камео База Фах Рамки Празно DIY Накит Одлуки Шарм Наоди

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Brooch База
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Aogue
Материјал:
Метал
Парична казна или Моден:
Моден
Точка име :
Античкиот Бронза Приврзоци Поставување Cabochon Камео База
Објектот Боја:
античкиот бронза
Надвор Големина:
48.5x63mm
Внатрешна ГОЛЕМИНА:
30x40mm
објектот пакување:
Види ја изберете
Објектот Форма:
Pendant Поставување На Еден Циклус Цвет
Подготви време:
Во рок од 2 дена
користат за:
DIY Накит Наоди Хривнија Ѓердан Приврзоци Шарм Додатоц
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..