• Намалена цена
  • Неодамнешно
Потрошен материјал За Накит трговија на Големо Голема Големина Бакар Кристал Бесконечност Pendant Конектори За Накит Одлуки DIY Додатоци наоѓање
zoom_in

Потрошен материјал За Накит трговија на Големо Голема Големина Бакар Кристал Бесконечност Pendant Конектори

DEN 110.00 146.40

Количина на стоки
check Тековен


100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Микро Отвори CZ Накит Наоди и Компоненти за нараквици Ѓердан Изработка на Накит
Материјал : Висок квалитет на бакар + ААА Австриската кубни циркони
Позлата : 3 Пати Platinum/gold/розово злато Позлатен
Крај : Високо полиран
Објектот големина : 44 мм*13 мм (1 инч=25. Ако имате добијат производи погрешно или неисправни во транзит, ве молиме љубезно се обезбеди слика и контактирајте не веднаш за замена или поправка, ако замена не е достапен,ќе се препратат или целосна испраќање на пари за вас.Однапред ви благодариме. За било која причина, не се задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.LTD е професионална поставите дизајн, производство и продажба на накит компанија за производство на.0393 инчи)
Објектот тежина : 3.4 mm или 1mm=0. СИТЕ ПРОБЛЕМИ контактирајте со нас веднаш, пред да се отвори расправа, или да даде негативни повратни информации ,ние ќе се справи со рок 23 работни дена и ќе ви даде најдоброто решение. Ако не добиете предмети кога вашиот заштита на времето истекува,ве молиме контактирајте со нас,откако ќе се провери со изразат компанија што може да се препратат на стоки или ви даде целосна наплата.0 g
Гаранција : Боја нема да се промени во црна,црвена или кафеава во рок од 1 година
Подарок за : Пријател / Мајката / Сопругата / Љубовник
Поврзани Објекти Може Да Заинтересирани
2177 Новодојдени
2177
Кликнете на линкот подолу за да ја проверите повеќе предмети :
Нашата Продавница во Кина на YIWU
Илјадници различни стилови
Висок Квалитет На Бакар Додатоци
Микро Инлеи 3А Циркон Камен
YIWU ГИГАНТ АЗИЈА НАКИТ КО. ние имаме повеќе од 10 години искуство во producting накит и додатоци! Наша одговорност е да се произведе најдобар квалитет на производи! Нашата цел е да се направи сите клиенти се задоволни! Нашиот сон е да стане врвот лидер во накит област од целиот свет! За голема количина ,цена ќе биде многу подобро !
1.

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
3g
Производ Карактеристики:
рачно изработени Микро Отвори CZ шарм конектор за изработка на Накит
Бренд Име:
JUYA
Објектот Висина:
1.3cm
Број На Модел На:
Микро Отвори CZ Накит Додатоци
Објектот Должина:
4.4cm
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал:
Кубен Циркони
боја:
сребрена/gold/розово злато
Материјал:
месинг,кубен циркони
Објектот Големина:
44mm*13mm
Додаток Тип:
Погоден за DIY Хривнија Ѓердан Обетки
Микро отвори накит:
diy занает
позлата:
3 Пати Platinum/gold/розово злато Позлатен
Dropshipping:
Бесплатни Dropshipping Услуга

Најдобри понуди..