• Неодамнешно
0.8 mm Езеро Сино Најлон Кабелот+600m/тркалаат Накит Наоди Додатоци Тема Ресни Јаже Shamballa Хривнија Ѓердан String Кабли
zoom_in

0.8 mm Езеро Сино Најлон Кабелот+600m/тркалаат Накит Наоди Додатоци Тема Ресни Јаже Shamballa Хривнија Ѓердан

DEN 667.20

Количина на стоки
check Тековен

Се надеваме дека може да се разбере ова. Вашиот добар фидбек е многу ценет.com
DHL
Слободен!! ( > $300 Преку Воздух Пост цена 5-10 дена)
www.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
4)Политика На Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот.
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате.4 mm или 1mm = 0. целосна наплата, замена или замена е понуден.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина.Ви благодариме!
Материјал :
Најлон
Големина на :
Должина : 600m /тркалаат Дијаметар : 0.

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
60000cm
Објектот Ширина:
0.8inch
Објектот Дијаметар:
0.8cm
Број На Модел На:
0.8 mm
Накит Наоди Тип:
Кабли
Производ Карактеристики:
Кабелот
Бренд Име:
BETENSH
Материјал:
Најлон
Објектот Тежина:
200g
Објектот Должина:
60000cm

Најдобри понуди..