• Намалена цена
  • Неодамнешно
Дрво Spacer Монистра Коцка Природни Азбука/Писмо Шема За 10мм x 10мм(3/8 x 3/8),Дупка:Години:4mm
zoom_in

Дрво Spacer Монистра Коцка Природни Азбука/Писмо Шема За 10мм x 10мм(3/8 x 3/8),Дупка:Години:4mm

DEN 319.00 335.52

Количина на стоки
check Тековен

Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. Ве молиме овозможи 1-3мм разлики поради прирачник за мерење Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .цел >=$150,бесплатен превозот од EMS ,DHL ,Fed Ex,UPS-от,ТНТ,Патарина (САД, Австралија и поголемиот дел од Европа)
Можете да го контактирате мене за повеќе informationa
Превозникот Име Проценето Време во Транзит Следење Служба DHL За 3-5 дена www. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Taizhou, Жеџијанг, познат како "Занаетите производство работилница ". Дали ви се нудат пад на превозот? Да, ние го правиме.com Кина Пост Air About 15-25 дена www.
======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======
Опис На Производот
Состојба 100% Нов Материјал Дрво Големина 6-16mm Боја Природно дрво Количество 100 PCs Дел Не. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Дали ви се брод на меѓународно ниво? Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања Одговори Дали ви се комбинираат наредби? Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.com HKPOST Околу 15-20 дена www.
Цел>=$30, со следење на број и Меѓународниот превозот информации
Цел
2.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, или Epacket (САД)
Со следење на број и Меѓународниот превозот информации
3.Сервис и политика на Враќање
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате,ќе даде одговор побрзо.com UPS-от За 3-5 дена www. Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат. Ве молиме да се разбере. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел Дали ќе го прифати прилагодено производи? Да, ние го правиме.

Објектот Дијаметар:
200pc 10mm mixed
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
0.1kg
Број На Модел На:
045
Материјал:
Дрво
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Дијаметар:
10mm
боја:
Природно Дрво
Материјал:
Дрво
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Пакет:
ЈП КЕСИ
подарок:
Подарок под $10
Објектот:
DIY Мушка
жешка:
Лабава Spacer
Потекло:
Кина Yiwu

Најдобри понуди..