• Намалена цена
  • Неодамнешно
20 Црна Кристално Стакло Коњ Око се Зголеми Montees 7X15mm да се Шие на Rhinestones Монистра
zoom_in

20 Црна Кристално Стакло Коњ Око се Зголеми Montees 7X15mm да се Шие на Rhinestones Монистра

DEN 185.00 210.72

Количина на стоки
check Тековен


20 Сребро Црна Кристално Стакло Коњ Око се Зголеми Montees 7 X15mm да се Шие на Rhinestones Монистра
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел Бр. RHS07-1-Б
КОЛИЧИНА за овој оглас : 20 компјутери
Состојба : Нова
Боја : сребрена и црна Кристал
Големина : прибл. 7mm X15mm ,5.0 мм во дебелина
Материјал : сребрен позлатен ,метална база , кристал црна Кристал
Роуз montees се фолија, поддржан од rhinestones, кои биле претходно монтирани во чаша-метал стил амбиент. Постојат 4 дупки во задниот дел, Големата за микс со бисери, стакло и камења за DIY бразлетна и ѓердани.

Бренд Име:
finding4show
Материјал:
Кристал
Објектот Форма:
Marquise Форма
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри понуди..